7 jel, hogy nem állsz készen egy kapcsolatra

Hiába gondoljuk sokszor úgy, hogy már nyitottak lennénk arra, hogy valaki komolyabban az életünk részévé váljon, vannak olyan helyzetek, amikor jobb nem erőltetni a randizást. És hogy miből tudhatod, hogy még nem ártana rápihenned arra, hogy fejest ugorj egy kapcsolatba? Ha a felsorolt jelek közül többet is tapasztalsz magadon, akkor lehet, hogy nem ártana pihentetned a dolgot.

olvass tovább

Az igazi szeretet összetevői

Sokan úgy vélik, hogy életünk során csak egyszer szeretünk igazán, minden korlát és határ nélkül. Hogy csak egyszer tapasztaljuk meg, mit is jelent teljesen önzetlenül átadni magunkat egy érzésnek, ami több nálunk. De milyen is az igazi szeretet? Fellángolás, vagy inkább valami sokkal erősebb kapcsolódás?

olvass tovább

A pozitivitás útján

Nem könnyű mindig pozitívnak lenni, sőt, igazából esélytelen mindig csak az élet napos oldalát szemlélni. Azonban azért tehetsz, hogy a mérleg inkább az elégedettség irányába billenjen. És hogy hogyan?

olvass tovább

Ha nem akarsz elsiklani a másik mellett

A kapcsolat első heteiben, hónapjaiban jó esetben nem kell sokat tennünk azért, hogy a szikra magabiztosan lobogjon köztünk. Hogy a szenvedély és a jól eső gyomorremegés a mindennapjainkba fészkelje magát, és folyamatosan csak a másik járjon a fejünkben. Azonban, ahogy belenövünk a kapcsolatba ez az egész csendesedni kezd, a mindennapok pedig könnyen rátelepszenek a legszebb pillanatainkra is. Mit tehetünk, hogy ennek ellenére se essen szét a kapcsolódás, ami a másikhoz fűz?

olvass tovább

8 biztos jel, hogy kígyót melengetsz a kebleden

Néha nehéz megmondani a különbséget aközött, hogy valaki eredendően kedves és aközött, hogy azért teszi ezt, mert érdeke fűzi hozzá, hogy jól alakuljanak a dolgok. Ha azonban kicsit jobban odafigyelsz az elejtett jelzésekre, akkor nem fog gondot okozni, hogy leleplezd a másik valós arcát.

olvass tovább

5 módszer, hogy jobban be tudd osztani az időd és hatékonyabb legyél, mint valaha

Mint tudjuk, a tanulás egy egész életen át tartó folyamat, tehát nem is kell sürgetni az olyan dolgokat, amikre még nem vagyunk felkészülve. Azonban sokszor saját magunkkal szúrunk ki, ha folyamatosan csak magunk előtt toljuk a feladatokat, ahelyett, hogy valóban foglalkoznánk velük, tehát nézzük csak, hogyan tudunk hatékonyabbak lenni, kevesebb idő alatt, mint eddig!

olvass tovább